Zühre Ana Kozalak Macununun Pir Zöhre Ana ve Cemeviyle Alakası Yoktur

422 views
Zühre Ana Kozalak Macunu

Zöhre Ana ismi tek ve şahsa münhasır olup; Zühre Ana Kozalak Macununda geçen “Zühre Ana” ibaresi ile “Zöhre Ana” isminin karıştırılması hakkında basın açıklamamızdır:

Zöhre Ana; Süheyla Gülen’in mahlası olup, 1982 yılından itibaren kendini topluma adamış inanç önderi olarak ismini kullanmaktadır.

Zöhre Ana’nın nefeslerini derlediği “Pir Nefesi Haktır, Hak Sözü Allah, İlmin Sözü Ali’dir” isimli üç adet kaset ve CD ile “Cemden Gelen Nefesler, Mehtaptaki Erenler, Ali Pirimdir Yolu Bizimdir” adlı üç kitabı bulunmaktadır.

Zühre Ana Kozalak Macunu

Zühre Ana Kozalak Macunlarında geçen ve ticari olarak kullanılan “ZÖHRE ANA” ismi ile benzerlikleri sebebiyle karıştırılan ifadelerin;  Zöhre Ana web sitesine gelen yanlış mesajlar sebebiyle karıştırıldığı görülmüş ve okurlarımızı bilgilendirmek amacıyla iş bu açıklamanın yapılması gereği hasıl olmuştur.

Sadece ticari amaç ile kullanılan Zühre Ana Kozalak Macunlarının; ZÖHRE ANA, PİR ZÖHRE ANA, ZÖHRE ANA CEMEVİ ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır.

Amacı insanlığı aydınlatmak, birlik ve beraberliği sağlamak olan Pir “ZÖHRE ANA” zatı ile ticari amaç güden Zühre Ana Kozalak Macunlarının; karıştırılmamasını, bu minvalde sosyal medya paylaşımlarında da hassasiyet gösterilmesini önemle belirterek; bilinçli-kasti yanlış kullanımlara karşı dava ve şikâyet haklarımızı saklı tuttuğumuzu ilanen duyururuz.

Av. Bayram ÖZKAN

https://www.facebook.com/zohreana/
https://www.instagram.com/zohreana

Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz