15 Haziran’da Doğan Güneşimiz

62 views
Pir Zöhre Ana'nın Doğum Günü 2024
Pir Zöhre Ana'nın Doğum Günü 2024

Batın’dan Zahire Hakkın bir lütfu olarak karanlık dünyamızı aydınlatmak ve yol göstermek için gelen, hükmü büyük, şanı yüce Pir Zöhre Ana’mızın doğum gününü tüm sevenleri adına kutluyoruz.

Pirimiz Zöhre Ana; Haktan alıp Halka veren, can gözü açılan bir Mürşit olarak kerametleriyle, gösterdiği mucizelerle, dilek, murat, şifa kapısı olarak tüm yaşamını insanlığa adadı.

Pir Zöhre Ana, kalplerimize sevgi tohumları eken, zor zamanlarımızda bizlere umut olan, şifalı elleriyle dertlerimize deva olan bir mürşittir. O’nun hayatı, fedakârlık ve adanmışlıkla örülü, insanlığa hizmet etmenin en güzel örneğidir. Kerametleriyle ve mucizeleriyle, sayısız insanın hayatına dokunmuş, dertlerine derman, sorunlarına çözüm olmuştur. Onun manevi rehberliği, bizlere doğru yolu göstermiş, kalplerimizi ve ruhlarımızı beslemiştir.

Pir Zöhre Ana’mızın hayatı boyunca bizlere gösterdiği sevgi, merhamet ve anlayış, bizler için birer kılavuz, birer yaşam rehberi olmuştur. O’nun varlığı, bizler için büyük bir nimettir ve onun bu dünyaya teşrifi, bizim için en büyük kutlamayı hak eden olaylardan biridir.

O’nun öğretileri ve rehberliği sayesinde, toplumun her kesiminden insanlar bir araya gelerek, sevgi ve anlayış temelinde birleşti. O’nun gösterdiği yolda yürüyerek, bizler de daha iyi bireyler ve daha güçlü bir toplum olabiliriz. Zöhre Ana’mız, bizlere manevi değerlerin önemini hatırlatarak, hayatlarımızı daha anlamlı ve dolu dolu yaşamamızı sağladı.

Bu özel günde, Pir Zöhre Ana’mıza olan sevgi ve saygımızı bir kez daha ifade etmek, onun öğretilerine olan bağlılığımızı yenilemek istiyoruz. Pir Zöhre Ana’mızın ışığı yolumuzu aydınlatsın ve bizleri her daim doğru yolda tutsun. Sevgiyle, saygıyla ve minnetle, onun izinde yürümeye devam edelim.

İki Cihanın Işığı, Pir Zöhre Ana’mızın yüce postuna aşk ile niyaz ediyor; Sevgi, Saygı ve Minnetle doğum gününü tüm insanlık adına kutluyoruz.

Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz