2021 Yeni Yıl Mesajı

118 views
2021-yilbasi-tasarimlari-afisi-za

Yeni yılın herkes için farklı bir anlamı olması, umut olması çok doğaldır. Biten yılda yaşananlar ise artık gerçektir. Bazen unutmakta mümkün olmaz. 2020 yılı da böyle bir yıl oldu. Birey olarak yaşanılanların yanında, tüm insanlık âlemi sağlık için mücadele etti. İnsanlar yine sevdiklerinden bir sebeple ayrılmak zorunda kaldı.

Bizlerde bu yıl yüce Pirimiz Zöhre Ana’mızı sonsuzluğa uğurladık. Kendisini seven binlerce insan bu ayrılığa çok üzüldü. Sevenleri olarak kendisiyle geçirdiğimiz her an olduğu gibi tüm özel günlerde de kendisinden çok şeyler öğrendik. Bizlere yardımları, öğrettikleri ile gösterdiği sonsuz sevgisi ve hoşgörüsü için minnettarız. Kendisini büyük bir özlem, sevgi ve saygıyla anıyoruz.

Pirimiz Zöhre Ana yeni bir yıla girerken ulusu, vatanı ve tüm insanlık için; dileklerini ve dualarını sevenleriyle paylaşırdı. Bizler de yeni yılı Pirimiz Zöhre Ana’nın önceki yıllarda yapmış olduğu dilek ve dualarından biri ile karşılayalım istedik.

 “ İnsanlık âlemine, yeni yılın huzur, dostluk, birlik beraberlik getirmesini, kardeşlik duygularıyla kötülüklere fırsat vermeden, insanların aileleriyle sağlıklı sıhhatli, barış dolu bir yaşamla, mutluluk içinde daha nice güzel yıllara ulaşmalarını dilerim.

Türkiye Cumhuriyetimizin, devletimizle, milletimizle, ordumuzla daima ayakta durmasını, bayrağımızın her zaman üstümüzde dalgalanmasını ve Yüce Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda nice genç kuşaklarımızın, hayırlı insan olarak yetişmelerini ister, Cenabı Allah’tan, kötülük gelecek kişilerin de ıslah olmasını temenni eder, yeni yıllarını kutlarım. Hayırlı yıllar.”

Saygılarımızla.

Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz