2022 Yeni Yıl Mesajı: Aklımızda Fikirlerin Kalbimizde Sevgin Hiç Bitmeyecek!

356 views
2022-yeni-yil-resmi

2022 Yeni Yıl Mesajı: Aklımızda Fikirlerin Kalbimizde Sevgin Hiç Bitmeyecek!

Yeni bir yıla daha giriyoruz.2021 yılını tüm yaşadıklarımızla geride bırakacağız. Dünyanın dört bir yanında insanlık önceki yılda olduğu gibi öncelikle sağlığı için mücadele etti. Öyle ki bu salgın kimi zaman bireysel yaşadıklarımızı dahi geride bıraktı.

2022 yılı herkes için farklı bir anlam taşıyacaktır. 2022 yılına yine önce sağlık diyerek daha fazla umutla gireceğiz. Hem insanlık için hem de bireysel olarak daha fazla mutluluk, daha fazla sevinç,daha güzel dostluklar gibi nice güzellikleri umut edeceğiz.Geleceğimizi de etkileyecek yeni yılda her yeni günün beklentilerimizi gerçekleştirmesini dileyeceğiz.

Geçmiş yıllarda bazen yaşadıklarımızı unutmak isteriz ama çok sevdiğimiz sonsuzluğa uğurladıklarımız için farklı duygular yaşarız. Üzülürüz, özleriz ama birlikte olduğumuz günleri hatırlayarak yaşadıklarımız, bizlere yaşattıkları mutluluk verir; saygı, sevgi ve minnettarlık duyarız. Unutmak istemediğimiz gibi unutmamıza da izin vermez.

Bizler 2020 yılında Pirimiz Zöhre Ana’yı sonsuzluğa uğurladık. Kendisini seven binlerce insan bu ayrılığa çok üzüldü. Bizlere öğrettikleri, yardımları, yaşattığı tüm güzellikler ile gösterdiği sonsuz sevgisi ve hoşgörüsü için minnettarız. Kendisini büyük bir özlem,sevgi ve saygıyla anıyoruz.

Pirimiz Zöhre Ana yeni bir yıla girerken ulusu, vatanı ve tüm insanlık için; dileklerini ve dualarını sevenleriyle, milletiyle paylaşırdı. Bizlerde yeni yılı Pir Zöhre Ana’mızın önceki yıllarda yapmış olduğu dilek ve dualarından biri ile karşılayalım istedik.

  İnsanlık âlemine, yeni yılın huzur, dostluk, birlik beraberlik getirmesini, kardeşlik duygularıyla kötülüklere fırsat vermeden, insanların aileleriyle sağlıklı sıhhatli, barış dolu bir yaşamla, mutluluk içinde daha nice güzel yıllara ulaşmalarını dilerim.

Türkiye Cumhuriyetimizin, devletimizle, milletimizle, ordumuzla daima ayakta durmasını, bayrağımızın her zaman üstümüzde dalgalanmasını ve Yüce Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda nice genç kuşaklarımızın, hayırlı insan olarak yetişmelerini ister, Cenabı Allah’tan, kötülük gelecek kişilerin de ıslah olmasını temenni eder, yeni yıllarını kutlarım. Hayırlı yıllar.”

Saygılarımızla.

Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz