“Zöhre Ana” CHP’de…

3.563 views
zohre-ana-chp

“Zöhre Ana” ismiyle anılan Süheyla Gülen, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti ve “CHP’ye üyesi olmak istiyorum” dedi. Kılıçdaroğlu Süheyla Güven’e CHP rozeti taktı.

Dün akşam yakın aile mensuplarıyla CHP Genel Merkezi’ne gelen ve Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden “Zöhre Ana” CHP’de siyaset yapmak istediğini belirterek şunları söyledi;

“Atatürk’e Cumhuriyet’e ve partimize yürekten bağlıyız. Ben bir Atatürk ve Cumhuriyet aşığıyım. Bu önemli iki değerimize sonsuz saygı ve sevgi ile hep beraber sahip çıkacağız. Partimize her türlü desteğe hazırım. Cumhuriyeti yaşatma noktasında emek vereceğiz. Bayramdan sonra partimize yoğun bir katılım gerçekleştireceğiz” dedi.

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’da ziyaretten ve CHP’ye katılım kararından memnun olduğunu belirterek ” Bu ülke hepimizin. Bütün yurttaşlarımızı ayrım gözetmeksizin kucaklamak görevimizdir.Türkiye için kaygı duyan, Cumhuriyetin değerleri, insanımızın mutluluğu ve özgürlüğü için hassasiyet gösteren her yurttaşımıza CHP’nin kapıları ardına kadar açıktır. Her bir yurttaşımızın mutluluğu bizim en temel arzumuzdur” dedi ve “Zöhre Ana” ile yakın aile fertlerine CHP rozeti taktı.

 

Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz